Follow us on Facebook

Trusted Company

Trustpilot
Trustpilot

LATEST CUSTOMERS REVIEWS

Michał
17:58 Jul 08, 2017
zadziałało na koncie US, polecam
Ksajox Xd
23:13 Jun 08, 2017
OHOO I LIKE IT!
DJ Marciano
20:44 Jun 08, 2017
you save my ass lol
Vice Blanka
20:43 Jun 08, 2017
Get code in 1 minute, lovely :)
mr
20:42 Jun 08, 2017
Cheapest price i found, you guys are the best!

O Nas


Digital Entertainment Factory is a leading independent wholesaler & distributor of digital products globally. Headquartered in Montreal, with multiple key partners around the world, we are well placed to serve our customer’s requirements.Elitarne zespoły

Kupując produkty w XboxLiveGold12.com korzystasz z infrastruktury światowego lidera na rynku produktów cyfrowych. Wiemy, że Twoje zaufanie do nas będzie zależeć od prawidłowego działania Twoich kluczy, dlatego w celu zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa, dlatego w przeciwieństwie do konkurencyjnych witryn jak G2A czy Kinguin nasz sklep nie oferuje sprzedaży kluczy niewiadomego pochodzenia jak i nie świadczy usług wymiany kluczy. Wszystkie oferane tutaj klucze pochodzą bezpośrednio od producentów oraz dystrybutorów. 

Ponadto w celu zapewnienia najwyższej ochrony kupujących oraz zapewnienia bezpieczeństwa systemów procesowania płatności wszystkie dokonywane transakcje monitorowane są za pomocą najwyższej klasy systemów anty-fraudowych działających w oparciu o inteligencję maszynową.Pierwsi konsultanci: Sales Assistant Squad (SAS)


Pierwsi Konsultanci (SAS) udzielają informacji w zakresie produktów i płatności a także dostarczają pierwszą pomoc podczas problemów związanych z aktywacją kodów, procesem reklamacyjnym oraz prawidłowym procesowaniem płatności


Zespół Taktyczny: Special Weapons And Tactics (SWAT)

Załoga SWAT interweniuje w najbardziej skomplikowanych i pilnych sytuacjach. Są to administratorzy systemów, którzy na co dzień spotykają się z najbardziej nieprawdopodobnymi sytuacjami.

Ponadto SWAT jest częścią globalnego systemu anty fraudowego w zakresie monitorowania, wczesnego ostrzegania oraz wymiany informacji procesowania transakcji płatniczych a także współpracuje z Canadian Anti-Fraud Center. Więcej na ten temat znajdziesz poniżej.